Koszt przesyłki

Wszystkie prace dostępne w naszej Galerii doręczamy za pośrednictwem usługi Pocztex48 lub EMS Pocztex świadczonych przez Pocztę Polską. Do wyboru mają Państwo przesyłkę standardową lub pobraniową. Ich koszt jest stały bez względu na ilość zamówionych prac i wynosi:

1.Na terenie Rzeczypospolitej Polskiej:

- 18zł dla przesyłki standardowej

- 20zł dla przesyłki pobraniowej

2. Za granicę:

Koszt wysyłki ustalany jest indywidualnie, ponieważ zależy od wielu czynników. Prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu w naszym sklepie.

Realizacja zamówienia

Dzięki temu iż wszystkie oferowane przez nas dzieła posiadamy na miejscu w naszej galerii stacjonarnej ich wysyłka odbywa się do 2 dni roboczych, chyba że na karcie produktu wskazany jest inny termin. Każda przesyłka jest starannie zabezpieczana i pakowana w taki sposób aby dotarła do Państwa w nienaruszonym stanie. W przypadku złożenia zamówienia w dni wolne od pracy i Święta ich wysyłka odbędzie się pierwszego dnia roboczego, następującego po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku wybrania opcji pakowania na prezent czas wysyłki ulega wydłużeniu do 3 dni roboczych, aczkolwiek dokładamy wszelkich starań, aby wysyłkę zrealizować w ciągu 24 godzin.

Doręczenie

Na terenie Rzeczpospolitej Polskiej czas doręczenia przesyłki deklarowany przez naszego przewoźnika to 48 godzin. Czas ten może się jednak wydłużyć z przyczyn niezależnych od nas, np. z powodu trudności w skontaktowaniu się kuriera z klientem lub nieprzewidzianych przyczyn leżących po stronie Poczty Polskiej.

Zwrot

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty doręczenia przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby z niego skorzystać, muszą poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną) lub skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy dostępnego tutaj. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Koszt wysyłki związany z odesłaniem zwrotu pokrywają Państwo i nie jest on przez nas zwracany.Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest czytelny dowód zakupu oraz podpisany formularz zwrotu. 

Uwaga!

Prosimy o sprawdzenie w towarzystwie kuriera przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie protokołu szkody i skontaktowanie się z nami. Reklamacje na zagubione przesyłki pocztowe możemy złożyć po upływie 14 dni od nadania. Odszkodowania z tytułu zaginionych przesyłek wypłacane są zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej.