Zamówienia indywidualne


Praca na zamówienie

Dokładamy wszelkich starań aby oferta prezentowana w naszej galerii była jak najszersza i jak najciekawsza, jednak jeśli mimo wszystko nie znaleźli Państwo interesujących pozycji i chcieliby zamówić pracę wykonaną na indywidualne zamówienie to oczywiście dajemy taką możliwość. Dzięki współpracy z wieloma artystami z różnych dziedzin wybierzemy twórcę, który będzie najlepiej odpowiadał stawianym przez Państwa wymaganiom. Dokonamy również bezpłatnej wyceny oraz przedstawimy wstępny szkic pracy. Czas potrzebny do zrealizowania zamówienia jest ustalany indywidualnie.

Z biegiem czasu, nawet jeśli dzieła sztuki przechowywane są w dobrych warunkach to jednak na skutek działania niekorzystnych czynników takich jak promienie słoneczne, zmienna wilgotność powietrza, kurz czy różnego rodzaju mikroorganizmy tracą one często swój dawny blask. Dzięki różnym procesom fizycznym i chemicznym podczas których usuwamy wszystkie zanieczyszczenia fizyczne i biologiczne zabezpieczamy prace a także odświeżamy ich wygląd przywracając im dawną świetność i sprawiając, że będą one cieszyć oko jeszcze przez wiele lat.


Konserwacja i renowacja


Naprawa i rekonstrukcja

Część prac z powodu słabej jakości materiałów używanych w przeszłości nie zawsze potrafi wytrzymać próbę czasu. Postępujące wraz z wiekiem i w niekorzystnych warunkach procesy erozji materiałów a także działanie owadów, mikroorganizmów, grzybów czy pleśni może doprowadzić do uszkodzeń. Dzięki nowoczesnym metodom oraz doświadczonym specjalistom możemy trwale zapobiegać dalszym uszkodzeniom a nawet dokonać rekonstrukcji już zniszczonych elementów. Zabiegi takie są jednak czasochłonne i wieloetapowe. Aby uzyskać szczegółowe informacje prosimy o kontakt.